Elephone P6000 se chlubí nízkou spotřebou

Elephone P6000Další následovník čínské společnosti Elephone tentokrát nese označení jako Elephone P6000. Jeho hardwarová konfigurace je přitom více než obstojná, stejně jako elegantní a příjemný design. Pokud v současné době uvažujete nad pořízením nového elektronického přístroje, jistě tuto možnost zvažte. Následující recenze vám poskytne dostatek potřebných informací.

Výkonný čtyřjádrový procesor

Vnitřní součástky tohoto chytrého telefonu tvoří čtyřjádrový 64 bitový procesor, který se chlubí perfektním výkonem a nízkou spotřebou. Chybět nesmí ani 2 GB operační paměti. Za zmínku stojí i 3D akcelerátor připravený podílet se na plynulém chodu i těch nejnáročnějších aplikací. Mobilní telefon s operačním systémem Android 4.4.2 má přístup k veškerým Google nástrojům včetně obchodu Play, z něhož si můžete stáhnout tisíce aplikací zdarma. V ceně Elephone P6000 získáte i běžně placenou aplikaci Sygic a kancelářskou sadu Office Suit Pro.

Pětipalcový displej

Rozměry mobilního telefonu jsou tak akorát, přístroj skvěle padne do ruky. Jeho displej má v úhlopříčce přesně pět palců. Displej je přitom kapacitní a odolný vůči poškrábání. Zajišťuje skvělou čitelnost i na slunci. Na zadní straně se nachází 13 MPx fotoaparát opatřený bleskem, vpředu poté nalezneme 2 MPx kolegu, kterého lze využít při videohovorech.

Samozřejmost symbolizuje podpora WiFi připojení i GPS navigace. Telefon hravě zvládne i připojení 4G LTE. Těšit se můžete na jednoduché přehrávání multimédií nejrůznějších formátů včetně videí ve Full HD rozlišení. Elephone P6000 dále disponuje i funkcí dual SIM. K zakoupení lze využít například pro mě oblíbený internetový obchod www.here-shop.cz, kde jsou telefony Elephone k dispozici. Here-Shop.cz poskytuje navíc i dvouletou záruku a servis. Díky němu se dočkáte i odladěného firmware a menu v češtině. V případě nějaké závady se lze poté obrátit na servisní místo v Plzni.