Hledáte neotřelý design? Lenovo Vibe X2 vás ohromí!

lenovo-Vibe-X2Pokud je pro vás vzhled stejně důležitý jako množství funkcí, jistě projevíte radost nad novým mobilním telefonem, který si dal na těchto dvou vlastnostech extra záležet. Na první pohled vás kromě pětipalcového displeje jistě zaujme jeho zajímavě řešený vzhled. Ten je totiž tvořen ze tří různých druhů materiálu a z bočního pohledu se tak můžete kochat jednotlivými liniemi odlišných barev. A co se skrývá uvnitř?

Další z řady dual SIM modelů

Podívejme se nyní na vnitřní provedení mobilního telefonu označovaného jako Lenovo Vibe X2. Osobně mě zaujal  výkonný osmijádrový procesor. Ten stojí bok po boku 2 GB paměti RAM. A chybět nemůže ani úložné místo pro samotného uživatele, v tomto případě se můžete těšit na pěkných 32 GB. Smartphone podporuje funkci dual SIM full active. Díky tomu můžete být k dispozici na dvou telefonních číslech zároveň, dokonce i když na jednom z nich právě hovoříte.

Kvalitní a pěkné snímky

Zážitky stojí za to uchovávat, a proto zadní stranu obývá kvalitní čočka fotoaparátu s rozlišením 13 MPx, který je navíc opatřen i autofocusem a bleskem. Videohovorům krásně poslouží přední 5 MPx kamera. Chytrý telefon je připraven na multimédia nejrůznějších formátů i přehrávání full HD videí. Na internet se navíc dostanete s pomocí nejrychlejší 4G LTE sítě.

Sehnat Lenovo telefony v českém jazyce může občas činit problém, a proto vám závěrem doporučím eshop, kde jsou modely včetně tohoto k dostání v naší mateřštině, s odladěným firmware a dvouletou zárukou. Obchod sídlí na internetové adrese www.here-shop.cz a dočkáte se navíc i servisu na území České republiky. V případě potíží tak váš drahý kamarád nemusí cestovat za hranice. Tento přístroj je k dostání za částku, která nikterak nezruinuje vaši peněženku vzhledem k množství pozitiv – pohybuje se kolem 7 500 korun.