Lenovo S660 – hliníkový zázrak

hs-28-205-800x640Společnost Lenovo možná znáte spíše z pole přenosných počítačů. Nyní se ovšem dozvíte, že ani mobilní telefony v portfoliu tohoto distributora nechybějí. Já osobně jsem si nedávno zakoupil model Lenovo S660 a rozhodl jsem se vás na následujících řádcích s přístrojem seznámit.

Používejte dvě SIMky

Co se týče útrob mobilního telefonu Lenovo S660, přední příčky zaujímá čtyřjádrový procesor společně s 1 GB interní paměti. Pro vaše soubory je připraveno celkem 8 GB volného místa. Nestačí vám? Po vložení SD karty lze tuto velikost zvýšit až na 32 GB. Baterie nabízí kapacitu 3 000 mAh, což znamená značnou výdrž. Samotný výrobce uvádí, že je schopná ustát 10 hodin hovoru přes 3G nebo až 35 hodin v režimu standby. Skvělou předností je dále funkce dual SIM. Ta vám zajistí možnost využívat dvě SIM karty zároveň. Za pomoci takzvaného SIM manažera si přitom nastavíte, k jakému účelu bude každá z nich sloužit.

Perfektní vzhled

Co se týče provedení, hodí se podle mého názoru mobil jak pro muže, tak i pro ženy. Luxusní vzezření zajišťuje hliník, který zde hraje první roli. Multidotykový LCD displej je zhotoven z kvalitního skla, které nese pojmenování Gorilla Glass II. Úhlopříčka přitom činí 4,7 palce. Technologie IPS se postará o perfektní čitelnost i na slunci.

Fotografujte, co to jen jde

Mezi další vybavení modelu Lenovo S660 patří i 8 MPx fotoaparát vybavený LED bleskem a dostatkem funkcí (pro příklad uvedu funkci automatického zaostření). V přední části se vyskytuje kamera užitečná například pro videohovory. Celý mobilní telefon pohání Android ve verzi 4.2.2.

Objednejte ihned

Pokud zatoužíte po objednání tohoto smartphonu, jistě neuškodí mé doporučení o vhodném eshopu. Tím je podle mě www.here-shop.cz, kde navíc nabízejí prodloužení záruky o jeden rok za menší poplatek. Do přístrojů dodávají odladěný firmware a menu v českém jazyce. Dále se mi líbí i precizně řešený servis. V případě potíží totiž mobil putuje pouze do Plzně a zahraničí se obloukem vyhýbá.