Lenovo S860 s parádním displejem

hs-29-187-800x640Další novinku na trhu s mobilními telefony pod označením Lenovo S860 lze charakterizovat pomocí několika výrazů. Předně za zmínku dozajista stojí kvalitní LCD displej a dlouhá doba výdrže baterie. V kombinaci s ostatními užitečnými vlastnostmi se jedná o ideální volbu pro široké spektrum zákazníků, posuďte sami.

Hliníkové provedení

Jako první vám u Lenovo S860 do oka dozajista padne elegantní vzhled. Ten zajišťuje přední černá barva v kombinaci se stříbrným zadkem. Jako materiál zde přitom posloužil hliník. Úhlopříčka displeje měří přesně 5,3 palců a hodí se tak pro práci i zábavu zároveň. O odolnost se stará tvrdé sklo Gorilla Glass II. Nechybí dále ani notifikační dioda či přední a zadní fotoaparát.

Užitečné funkce

Popisovaný přístroj táhne čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz pro každé jádro. O plynulý chod se rovněž stará i odladěný firmware a 1 GB operační paměti. Telefon disponuje funkcí dual SIM. Že nevíte, co přesně to obnáší? Jednoduše si zde můžete zapojit dvě SIM karty a využívat výhod dvou telefonních čísel. Odpadají tak starosti se zbytečným přenášením dvou mobilů. Pomocí chytrého SIM manažera si dále sami nastavíte, k čemu bude daná SIMka sloužit. Lenovo S860 podporuje pochopitelně WiFi připojení a GPS navigaci. Když už jsem se dostal k ní, stojí jistě za zmínku přítomnost aplikace Sygic v ceně.

Menu v češtině

Jestliže k nákupu využijete eshop nacházející se na webové stránce www.here-shop.cz, obdržíte Lenovo S860 s plně českým menu, což ocení zastánci naší mateřštiny. Za částku necelých 6 000 korun se můžete těšit na balení s originálním příslušenstvím (baterie, nabíječka, USB kabel, OTG kabel, sluchátka). Za menší příplatek je možno si zakoupit další rok záruky navíc. Servisní místo se přitom nachází v případě závady v Plzni.