Mobilní telefon Cubot S308 zaujme tenkým designem

Cubot S308Pokud od svého společníka, který vám zprostředkovává každodenní spojení s okolním světem očekáváte mimo jiné i krásný elegantní design, je tento mobilní přístroj pojmenovaný jako Cubot S308 jako stvořený právě pro vás. Jeho provedení je krásně tenké, tloušťka dosahuje pouhých 8 mm. A co teprve jeho jádro!

Perfektní displej

Zaměřme se nejprve na jeho displej. Jeho úhlopříčka měří přesně 5 palců, což vám zaručí skvělý zážitek při práci i zábavě. Pyšní se dále nadprůměrnou interpretací barev a skvělým pozorováním ze všech možných úhlů. A dokonce i na slunci zůstává stále krásně čitelný.

Funkce dual SIM nesmí chybět

V současné době se již funkce dual SIM stala takovou stálicí na trhu. Mnoho osob totiž od svého mobilního telefonu vyžaduje nasazení jak soukromého tak i pracovního čísla. S touto vymožeností tak můžete být s modelem Cubot S308 neustále na příjmu. Vnitřní část tohoto výrobku tvoří čtyřjádrový procesor, jehož jádra pracují na frekvenci 1,3 GHz. Nadšení fanoušci her budou jistě rádi, že mobil zvládá i ty nejnáročnější aplikace díky grafickému akcelerátoru. Těšit se můžete dále i na krásné 2 GB operační paměti. Pro vaše vlastní soubory (například fotografie či videa) je připraveno základních 16 GB úložného prostoru. Životem vás bude provázet příjemné prostředí Androidu ve verzi 4.4 Kit Kat s plně českým menu a částečně odladěným firmware.

Spojení s přáteli zaručeno

Zapomenout nesmím zmínit ani 13 MPx fotoaparát, který se postará o věrné zachycení všech vašich zážitků. Ty následně můžete ihned sdílet prostřednictvím sociálních sítí, jelikož podpora  WiFi připojení či 3G zde samozřejmě nechybí.

Za příjemnou cenu, která nepřesahuje 4 500 korun, navíc získáte flipové pouzdro a ochrannou fólii. Jelikož objednání přes internetový obchod skrývající se na adrese www.here-shop.cz je opravdu snadné, jedná se o výhodnou volbu.