Nekonečná výdrž – Elephone P5000

Elephone P5000Dobře, asi trochu přeháním. Nicméně, když se dozvíte tu nejzajímavější věc, kterou tento chytrý telefon pocházející z dílny čínského výrobce Elephone disponuje, budete stát jistě za mnou. Nebo snad nepokládáte baterii s kapacitou 5350 mAh za zaviděníhodnou? Tak vidíte, model P5000 zkrátka stojí za to.

Tento mobilní telefon vám vydrží fungovat 4 až 10 dnů, záleží pochopitelně na tom, jak moc jej budete využívat. Jedná se přitom opravdu o úctyhodné číslo, jen velice těžko byste hledali konkurenta. Elephone P5000 dále nabízí i slušný výkon, o který se stará osmijádrový procesor MTK6592. Každé jádro přitom pracuje s frekvencí 1,7 GHz. Pozadu nezůstává ani 2 GB RAM paměti. Již zmíněná dlouhá výdrž vám bude jistě k dobru, pokud patříte mezi nadšené fanoušky mobilních her. Tento přístroj přitom zvládne i ty nejnáročnější, a to díky přítomnému grafickému akcelerátoru.

Dual SIM a čtečka otisku prstů

Model, který se zasloužil o tuto recenzi, jde s množstvím svých funkcí ještě dále. Užitečná je například funkce dual SIM umožňující být neustále na příjmu na dvou telefonních číslech. Za zajímavost a technickou vychytávku lze poté považovat čtečku otisku prstů, což může posloužit jako skvělá bezpečnostní kontrola.

13 MPx fotoaparát

Každý z nás čas od času chce či potřebuje pořídit kvalitní ostré snímky. U tohoto chytrého telefonu se o to postará zadní čočka s rozlišením 13 MPx. Přední poté disponuje číslem o pět menším – tedy 8 MPx.

Uživatele doprovází oblíbený Android ve verzi 4.4.2. Určitě každému udělá radost české menu spolu s odladěným firmware. Toho se dočkáte, pokud se stanete zákazníkem internetového obchodu www.here-shop.cz v sekci telefony Elephone. A nejen to, čeká na vás i dvouletá záruka a servis v České republice. Cena zůstává velice příjemná, vezmete-li v úvahu opravdu kvalitní provedení – 7 000 Kč včetně originálního příslušenství.